SHV Recordwedstrijden
Naam Categorie 300 mtr 500 mtr 700 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Rianne Coljé DC2 47.66 PR 1.38.73 PR
Lotte Maaijen DC1 49.58 PR 1.09.19 PR
Iris Visser DC2 50.94 1.47.15
Ilva van Schaik DC1 57.15 PR 1.22.22
Denise van Vuuren DPA 40.57 1.06.94
Hessel Koot HA2 39.12 PR 1.55.35 PR CR HA
Tim van Dijk HN1 40.49 2.06.07 PR
Tim Streng HSA 41.63 2.09.00
Freek Wiltenburg HN1 42.30 2.07.12
Niek Bijman HB1 42.45 1.25.53 PR
Matthieu van Vuuren HA1 45.90 PR 1.33.83 PR
Joep Stubbe HPB 47.41 PR DNF

13thMasters International Long Distance Races
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 10000 mtr
Kees Verdouw HM70 16.55.17 WR HM70
Stan van Vliet HC! 41.73 PR/
CR HC
4.30.35 PR

Cluppie Trofee
Naam Categorie 500 mtr 700 mtr
Rianne Coljé DC2 49.74 1.10.00
Iris Visser DC2 55.02 1.18.44
Tinka van Leeuwen DPA 1.02.07 1.28.95
Fleur Visser DPB 1.04.98 1.33.70
Denise van Vuuren DPA 1.08.43 1.39.12
Gerwin Coljé HN3 39.56 54.00 PR/
Snelste SVO-tijd
Hessel koot HA2 40.14 54.34 PR
Niek Bijman HB1 43.88 1.01.20 PR
Kai van Zuilen HPA 1.08.41 1.36.86 PR
Tim van Dijk HN1 42.38 58.78
Freek Wiltenburg HN1 43.01 59.62
Jop van der Laan HB1 50.63 1.09.54 PR

Wedstrijd jeufdschaatsers
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr Punten Plaats
Cas can Deuren P 13.20 35.58 PR 25.060 2
Niels Ott P 14.29 39.97 PR 27.613 5
Sem van Agthoven P 14.43 41.59 PR 28.293 9
Anne Murk P 14.36 38.16 PR 27.080 2

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Fleur Visser HPB 1.04.13 1.33.32
Elisa van Vliet DC2 1.05.76 1.32.67 PR
Pim van der Laan HC1 1.07.39 1.36.97
Kai van Zuilen HPA 1.07.92 PR 1.38.74 PR
Ticho van Vliet HB1 54.72 DNF
Iris Visser DC2 53.93 2.56.02
Joep Stubbe HPB 50.10 2.41.13 PR
Jop van der Laan HB1 49.98 2.43.73 PR
Berry ten Hoeve HC2 52.68 2.58.86

Vechtsebanen Trofee
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr Punten Plaats
Rianne Coljé C 48.50 PR 1.43.14 PR 100.070 5
Sran van Vliet C 43.44 1.25.36 PR 86.120 2
Lotte Maaijen B 49. 66 PR 1.42 .63 PR 100.975 9
Iris Visser B 52.91 1.51.84 108.830 10
Hessel Koot A/NS 39.44 PR 1.57.33 PR/ CR HA 78.550 1
Lettie Zwanenburg S/M 49.72 1.38.61 99.025 6
Mark van Valkenburg S/M 51.63 2.33.62 PR 102.836 10
 
HVH! 133 1
SVO 81 9

Naam Categorie 10000 mtr
Gerwin Coljé HN3 14.48.25

AIJC Recordwedstrijden
Naam Categorie 1000 mtr
Gerwin Coljé HN3 1.14.64 PR/
CR HN

SAU-wedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Tinka van Leeuwen DPA 58.62 PR 2.04.34 PR
Elisa van Vliet DC2 1.04.38 PR 2.14.33 PR
Stan van Vliet HC1 42.38 PR 2.11.45 PR
Jop van der Laan HB1 47.97 PR 1.37.33 PR
Berry ten Hoeve HC2 50.97 1.45.75
Pim van der Laan HC1 1.06.32 2.16.89 PR

Finale Holland Cup Afstanden / NK neo-senioren
Naam Categorie 10000 mtr Plaats
Remco Schouten HN4 14.04.52 1
Gerwin Coljé HN3 14.45.80 PR/
CR HN
5 / 5

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
4
6
8
11
13
15

Sponsoren

mylaps