Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1500 mtr 3000 mtr
Jochem de Bruijn HB2 DNS
Jorrit Streng HA2 44.84 2.19.05
Talitha van Zuilen DA1 51.89 2.47.09
Mark van Valkenburg HSB 54.68 2.48.41
Sander Kasbergen HSA DNS
Niek Bijman HB1 5.09.46

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 1500 mtr 5000 mtr
Thomas Krol HSA 1.50.26 (1)
Thomas Geerdinck HN2 6.56.61 (1)
Gerwin Coljé HN3 1.57.28 (10) 7.07.22 (4)

NK Masters
Naam Categorie 500 mtr 1500 mtr 1000 mtr 3000 mtr Punten
Monique Boerema 55-59 jaar 45.00 (1) 2.20.51 (1) 1.30.40 (1) 5.09.75 (1) 188.667 (1)
Lettie Zwanenburg 55-59 jaar 48.84 (3) 2.27.25 (2) 1.34.95 (2) 5.12.87 (3) 197.543 (2)
 
Kees Verdouw 70-74 jaar 46.79 (1) 2.20.97 (10 1.32.95 (1) 4.58.42 (1) 189.991 (1)

KPN Marathon Cup 12
Naam Beloften
Tom van Vliet 44

NK Jeugdmarathon
Naam Junioren A
Tom van Vliet 4

Marathoncompetitie 11
Naam C2 (40 ronden) C3 (30 ronden) C4 (20 ronden)
Freek Wiltenburg 1
Demi Benschop 3
Rob Kastelein 7
Riock Zuidam 10
Iris Visser 21

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 300 mtr 500 mtr 700 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Patrick van Echtelt HC2 49.02 1.35.10
Joep Stubbe HPB 49.83 1.44.69
Rianne Coljé DC2 50.70 1.50.00
Berry ten Hoeve HC2 53.43 1.56.61
Iris Visser DC2 53.94 1.53.86
Demi Benschop DA1 47.37 PR 2.30.91 PR
Jop van der Laan HB1 50.41 PR 1.13.45
Ilva van Schaik DC1 37.02 58.25
Tinka van Leeuwen DPA 38.10 1.03.49
Fleur Visser DPB 39.22 1.04.90
Kai van Zuilen HPA 41.41 1.10.42

Landelijke Selectiewedstrijd NK junioren Allround
Naam Junioren A 500 mtr 1500 mtr 3000 mtr Punten (Plaats)
Jouke Wiebe Visser 37.93 (1) 1.57.12 (2) 4.14.00 (10) 119.303 (1)
Joes Klijnsoon 1.55.55 (1) 4.00.73 (1)
Hessel Koot 40.50 (17) 2.00.56 (12) 4.12.72 (7) 122.806 (14)

9th Masters International Sprint Games
Naam H70 500 mtr 1000 mtr 500 mtr 1000 mtr Punten (Plaats)
Alf Gjolga NOR 45.18 (1) 1.30.37 (1) 45.00 (1) 1.30.86 (2) 180.795 (1)
Pentii Kiiskinen FIN 1.30.83 (1)
Kees Verdouw NED 45.93 (5) 1.30.50 (2) 46.36 (5) 1.31.99 (3) 183.535 (4)

9th Masters International Sprint Games
Naam D55 500 mtr 1000 mtr 500 mtr 1000 mtr Punten (Plaats)
Monique Boerema NED 44.53 (1) 1.28.14 (1) 44.63 (2) 1.27.48 (1) 176.970 (1)
Tatyana Epaneschnikova RUS 44.58 (1)
Lettie Zwanenburg NED 47.82 (1) 1.33.41 (3) 47.47 (4) 1.34.57 (4) 189.280 (4)

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
4
6
8
11
13
15

Sponsoren

mylaps