Trainingswedstrijd
Naam Categorie 5000 mtr
Gerwin Coljé HN3 6.44.81
CR HN / PR

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr 500 mtr 700 mtr 1000 / 1500 mtr
Joep Stubbe HPB 49.86 PR 1.11.62 PR
Jop van der Laan HB1 51.85 1.12.19 PR
Iris Visser DC2 51.58 PR 1.12.91 PR
Berry ten Hoeve HC2 51.64 1.13.76 PR
Rianne Coljé DC2 51.55 1.16.88
Tinka van Leeuwen DPA 41.58 1.06.34 PR
Fleur Visser DPB 45.34 1.01.83 PR
Pim van der Laan HC1 42.95 1.09.57
Denise van Vuuren DPA 44.07 PR 1.13.43 PR
Ilva van Schaik DC1 14.53 37.81 - 37.53
Elisa van Vliet DC2 15.41 42.31 - 42.61
 
Hessel Koot HA2 40.16 1.20.41
Kees Verdouw HM70 47.32 2.21.97

Gewestelijke wedstrijd junioren C
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr
Stan van Vliet HC1 45.77 PR 1.30.91 PR

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Jochem de Bruijn HB2 45.07 1.32.80 PR
Patrick van Echtelt HC2 45.67 PR 1.35.35 PR
Demi Benschop DA1 48.79 1.37.15 PR
Freek Benschop HC2 47.93 1.39.01
Lettie Zwanenburg DM55 49.16 1.38.44
Mark van Valkenburg HSB 51.84 PR 1.43.43 PR
Joyce van Vliet DN3 DNF 1.37.18
Hessel Koot HA2 40.12 2.02.26
Tim van Dijk HN1 41.77 2.10.43
Sander Kasbergen HSA 42.46 2.09.01
Tim Streng HSA 42.40 2.12.50
Freek Wiltenburg HN1 42.62 2.13.62
Niek Bijman HB1 44.08 2.21.57 PR
Stan van Vliet HC1 46.03 PR 2.21.46 PR

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr 300 mtr 500 mtr 3000 mtr
Joep Stubbe HPB 32.35 PR 51.91
Jop van der Laan HB1 33.72 PR 52.80
Iris Visser DC2 34.58 54.24
Ilva van Schaik DC1 38.07 1.00.94
Elisa van Vliet DC2 42.75 1.12.47
Tinka van Leeuwen DPA 14.79 PR 41.44 PR 40.36 PR
Fleur Visser DPB 14.97 39.16 39.50
Pim van der Laan HC1 15.78 40.88 41.65
Denise van Vuuren DPA 15.93 PR 46.12 PR 46.08 PR
 
Kees Verdouw HM70 5.00.70

Trainingswedstrijd KNSB en Topteams
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Gerwin Coljé HN3 38.09 1.15.21
CR HN / PR
DNF

Supersprint
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr 300 mtr 500 mtr
Niek Bijman HB1 11.59 PR 27.39 27.23 PR
Stan van Vliet HC1 12.00 PR 28.61 PR 28.79
Freek Benschop HC2 12.40 29.66 29.76
Berry ten Hoeve HC2 13.10 PR 31.98 PR 32.44
 
Tim van Dijk HN1 10.89 PR 26.10 PR 40.57
Tim Streng HSA 11.24 26.21 40.70
Jorrit Streng HA2 11.48 PR 26.82 PR 41.10 PR
Freek Wiltenburg HN1 11.32 PR 26.76 PR 41.47
Jeroen van Dijk HN3 12.43 PR 28.92 PR 44.43
Jochem de Bruijn HB2 11.81 PR DNF 44.44 PR
Joyce van Vliet DN3 12.20 PR 29.27 45.76 PR
Demi Benschop DA1 13.04 PR 30.50 PR 47.88 PR
Talitha van Zuilen DA1 13.36 PR 31.36 PR 49.32 PR
Lettie Zwanenburg DM55 13.49 31.35 49.62

Lekstreek-Testrennen
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr 3000 mtr Punten
Jochem de Bruijn HB2 45.04 PR 1.32.80 PR
Stan van Vliet HC1 46.05 PR 1.32.28 PR
Freek Benschop HC2 47.14 1.37.99
Demi Benschop DA1 50.43 PR 1.41.10 PR
Berry ten Hoeve HC2 50.83 PR 1.45.24 PR
Talitha van Zuilen DA1 51.84 PR 1.43.97 PR
Tim Streng HSA 41.43 2.06.91
Jorrit Streng HA2 42.28 2.06.45 PR
Tim van Dijk HN1 41.83 2.11.05
Freek Wiltenburg HN1 41.74 2.07.61
Jeroen van Dijk HN3 45.49 2.18.41
Niek Bijman HB1 43.65 PR 2.24.00
Joyce van Vliet DN4 46.27 2.23.71
Lettie Zwanenburg DM55 48.73 2.27.07

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr 500 mtr 1000 mtr
Fleur Visser DPB 14.93 PR 38.35 PR
Iris Visser DC2 33.88 PR 54.39
 
Kees Verdouw HM70 47.68 1.34.28

Holland Cup
Naam Categorie 1500 mtr
Thomas Krol 1.47.87 (1)
Kai Verbij 1.50.19 (2)
Sjoerd de Vries 1.50.24 (3)
Gerwin Coljé HN3 1.56.40 (25)

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
6
8
10
12
13
15
17
18
19
20
22
24
27
29

Sponsoren

mylaps