Holland Cup 2
Naam Land 1500 mtr 5000 mtr
Lennart Velema HSA 1.51.74 (1)
Marvin Talsma HN1 6.40.44 (1)
Gerwin Coljé HN4 1.55.21 (11) 7.08.50 (15)

Baankampioenschappen
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr 3000 mtr Punten (plaats)
Rianne Coljé DB 48.10 1.40.88 2.33.70 PR 149.773 (8)
Kees Verdouw HM 47.27 2.24.43 5.00.91 145.564 (4)

Marathoncompetitie
Naam Categorie C2 C3 C4
Stan van Vliet HC2 1
Tim van Dijk HN2 20
Kees Verdouw HM70 8
Demi Benschop DA2 12
Wim Zwanenburg HM60 29
Rob Kastelein HSB 50
Rick Zuidam HSB 51
Maaike Coljé DN2 7
Talitha van Zuilen DA2 26

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Rianne Coljé DB1 49.29 2.39.60
Taltha van Zuilen DA2 51.75 1.49.54
Maaike Coljé DN2 52.02 1.44.53 PR

KPN Marathon Cup 6 (Sjoerd Huisman Bokaal)
Naam Categorie Beloften
Tom van Vliet HA2 17

Gewestelijke Pupillen A wedstrijd
Naam Categorie 100 mtr 100 mtr 500 mtr
Anne Murk DPB 13.32 (9) PR 13.29 (8) PR 55.06 (15)
Fleur Visser DPA 14.36 (23) PR 14.65 (24) 56.39 (16)
Isa van Beek DPA 15.87 (26) 15.88 (26) 1.10.09 (26) PR
Joep Stubbe HPA 12.10 (4) PR CR HPA 12.36 (6) 47.65 (5)

Wedstrijd SkateUnited
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Stan van Vliet HC2 40.98 PR 2.02.80 PR CR HC
Freek Benschop HB1 44.65 PR 1.35.27

Marathoncompetitie
Naam Categorie C2 C3 C4
Jorrit Streng HN1 22
Tim van Dijk HN2 24
Kees Verdouw HM70 4
Mark van Valkenburg HSB 36
Wim Zwanenburg HM60 39
Maaike Coljé DN2 9

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 300 mtr 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Hessel Koot HN1 41.47 2.11.12
Jorrit Streng HN1 44.01 2.21.09
Jop van der Laan HB2 48.69 1.43.45
Berry ten Hoeve HB1 52.40 1.48.79
Pim van der Laan HC2 39.66 1.04.67 PR

KPN Marathon Cup 5
Naam Categorie Topdivisie
Mats Stoltenberg Bouw en Techniek 1
Arjan Stroetinga Royal A-ware 2
Evert Hoolwerf Royal A-ware 3
Tom van Vliet Groenehartsport.nl 55

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

IJsbaan Oudewater

logo ijsbaan oudewater

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
4
6
8
11
13
15

Sponsoren

MYLAPS

mylaps