Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 3000 mtr
Joep Stubbe HPA 48.05 1.36.54 PR
 
Hessel Koot HN1 4.36.18
Demi Benschop DA2 5.14.37 PR

Jumbo Cup - Jeugdwedstrijd
Naam Jeugdschaatsers 100 mtr 100 mtr 100 mtr Totaal Plaats
Niels Ott 13.53 13.47 13.53 40.53 2
Sem van Beek 13.33 14.19 13.76 41.28 3
Sem van Agthoven 13.88 14.25 14.00 42.13
Ciska van Leeuwen 15.51 15.41 15.50 46.42
Jasper Peenstra 15.41 15.62 15.40 46.43
Chris Lodder 15.62 16.10 16.12 47.84
Onne van Miltenburg 15.90 16.42 16.81 49.13
Celine van Straalen 17.31 16.92 17.09 51.32

KPN Marathon Cup 3
Naam Beloften
Tom van Vliet 12

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 300 mtr 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Niek Bijman HB2 45.60 2.22.61
Kees Verdouw M70 47.31 2.28.36
Freek Benschop HB1 46.19 2.36.61
Jop van der Laan HB2 48.11 2.46.28
Rianne Coljé DB1 49.18 1.44.68
Berry ten Hoeve HB1 50.17 2.49.00
Rick Zuidam HSB 50.63 2.52.84
Rob Kastelein HSB 54.06 PR 2.46.28
Ilva van Schaik DC2 36.33 59.56
Jolijn Dolderman DC1 38.84 PR 1.04.46 PR
Denise van Vuuren DC1 37.33 PR 1.04.56

Marathoncompetitie 2
Naam PB PA C3 C4
Fleur Visser 2
Anne Murk 2
Kees Verdouw 5
Rob Kastelein 54
Maaike Coljé 9
Talitha van Zuilen 20

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr 500 mtr 1000 mtr
Stan van Vliet HC2 11.44 PR 28.08 42.46
Anne Murk DPB 13.93 PR 37.61 PR 58.69
Fleur Visser DPA 14.88 39.10 1.01.58
Isa van Beek DPA 16.89 47.50
Rianne Coljé DB1 51.22 1.45.17
Lotte Maaijen DC2 50.95 1.45.59
Lettie Zwanenburg DM55 52.87 1.47.11
Tinka van Leeuwen DC1 1.05.16 2.24.62
Denise van Vuuren DC1 39.30 PR 1.05.50
Ilva van Schaik DC2 38.38 1.00.72
Elisa van Vliet DB1 44.28 1.10.55

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1500 mtr
Kees Verdouw HM70 48.53 2.28.21

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 700 mtr
Iris Visser DB1 54.09 1.18.61
Fleur Visser DPA 1.10.96 v 1.26.10
Anne Murk DPB DNF 1.20.02

Supersprint en pure sprint
Naam Categorie 100 meter 300 meter 500 meter Punten Plaats
Joyce van Vliet DSA 12.24 29.34 45.81 31.182 5
Demi Benschop DA2 12.80 PR 28.79 PR 45.91 PR 31.578 7
Lettie Zwanenburg D55 13.57 31.57 48.28 33.749 11
Lotte Maaijen DC2 12.80 PR 30.56 PR / 30.52 PR 33.159 21
Rianne Coljé DB1 12.94 30.84 PR / 30.57 PR 33.410 22
Tinka van Leeuwen DC1 14.07 PR 35.63 PR / 35.63 PR 37.822 32
Tim van Dijk HN2 10.89 26.00 41.13 27.782 9
Tim Streng HSA 11.24 26.33 41.48 28.312 12
Niek Bijman HB2 11.22 PR 26.67 PR / 26.55 PR 28.960 12
Freek Benschop HB1 11.91 PR 28.46 PR / 28.57 30.919 19
Berry ten Hoeve HB1 12.61 PR 30.59 PR / 30.30 PR 32.906 25
Kai van Zuilen HC1 14.36 PR 37.23 PR / 37.25 39.186 27

Lekstreek Testrennen
Naam Categorie 100 meter 500 meter 1000 meter 1500 meter Punten
Kai van Zuilen HC1 14.77 PR 1.04.33 PR 138.180
Tim Streng HSA 41.27 1.23.03 82.785
Tim van Dijk HN2 41.16 1.23.36 82.840
Niek Bijman HB2 42.37 PR 1.26.08 85.410
Joyce van Vliet DSA 45.92 1.31.82 PR 91.830
Freek Benschop HB1 45.09 PR 1.33.82 PR 92.000
Lotte Maaijen DC2 49.49 PR 1.41.92 PR 100.450
Tinka van Leeuwen DC1 1.00.38 2.04.54 122.650
Demi Benschop DA2 46.03 PR 2.21.51 PR 93.200
Lettie Zwanenburg DM55 48.84 2.28.48 98.333
Rianne Coljé DB1 48.70 2.34.30 PR 100.133
Berry ten Hoeve HB1 49.50 PR 2.36.26 PR 101.586

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Sponsoren

mylaps