Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 700 mtr 1500 mtr
Maaike Coljé DN2 50.90 PR 2.40.79 PR
Anne Murk DPB 54.86 1.20.22
Fleur Visser DPA 58.45 1.23.21 PR
Tinka van Leeuwen DC1 1.00.60 1.28.11

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1500 mtr
Demi Benschop DA2 47.74 2.27.77

Wedstrijd voor selecties
Naam Categorie 500 mtr 1500 mtr
Stan van Vliet HC2 40.98 PR CR HC 2.03.48 CR HC

Marathoncompetitie
Naam Categorie C2 C3 C4
Tim van Dijk HN2 20
Jorrit Streng HN1 40 v
Freek Benschop HB1 13
Demi Benschop DA2 33
Wim Zwanenburg HM60 54
Rick Zuidam HSB 60
Maaike Coljé 8
Talitha van Zuilen DN1 26

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr 500 mtr 1000 mtr 3000 mtr
Joep Stubbe HPA 46.97 PR 1.34.97 PR
Anne Murk DPB 54.70 PR
Fleur Visser DPA 55.15 PR
Tinka van Leeuwen DC1 59.45
Elisa van Vliet DB1 1.01.14 PR
Stan van der Wind HB1 14.91 PR 41.38 PR
Pim van der Laan HC2 15.04 37.85 PR
Isa van Beek DPA 16.15 42.23 PR
 
Gerwin Coljé HN4 38.90 1.18.25
Kees Verdouw HM70 5.03.35
Niek Bijman HN1 5.03.72

KPN Marathon Cup 4
Naam Categorie Beloften
Tom van Vliet 46

Marathoncompetitie
Naam Categorie C2 C3 C4
Stan van Vliet HC2 1
Wil van der Neut HM 42
Jorrit Streng HN1 63 v
Freek Benschop HB1 9
Kees Verdouw HM70 27
Wim Zwanenburg HM60 30
Demi Benschop DA2 39
Talitha van Zuilen DN1 24
Maaike Coljé 26

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr 3000 mtr
Joep Stubbe HPA 48.05 1.36.54 PR
 
Hessel Koot HN1 4.36.18
Demi Benschop DA2 5.14.37 PR

Jumbo Cup - Jeugdwedstrijd
Naam Jeugdschaatsers 100 mtr 100 mtr 100 mtr Totaal Plaats
Niels Ott 13.53 13.47 13.53 40.53 2
Sem van Beek 13.33 14.19 13.76 41.28 3
Sem van Agthoven 13.88 14.25 14.00 42.13
Ciska van Leeuwen 15.51 15.41 15.50 46.42
Jasper Peenstra 15.41 15.62 15.40 46.43
Chris Lodder 15.62 16.10 16.12 47.84
Onne van Miltenburg 15.90 16.42 16.81 49.13
Celine van Straalen 17.31 16.92 17.09 51.32

KPN Marathon Cup 3
Naam Beloften
Tom van Vliet 12

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

IJsbaan Oudewater

logo ijsbaan oudewater

Kalender

Sponsoren

MYLAPS

mylaps