P1040799
De Algemene LedenVergadering in Basisschool St. Jozef werd dinsdagavond door een kleine vijftig leden bezocht. Het toonde de bekende betrokkenheid van de SVO’ers met het wel en wee van de vereniging, maar desondanks constateerde voorzitter Tom Streng in zijn openingswoord ook dat er momenteel veel vacatures zijn in het bestuur en de diverse commissies. Het onderwerp kwam later op de avond ook ter sprake bij de update van het huishoudelijk reglement. Eén van de punten waar de vergadering unaniem mee instemde was de verplichting voor leden met een schaats- en/of inline-skateabonnement om minimaal eenmaal per jaar een vrijwilligerstaak te verrichten. Voor leden jonger dan 18 jaar kan deze taak worden uitgevoerd door een ouder. Vooralsnog gaat het bestuur er van uit dat alle functies op korte termijn ingevuld kunnen worden en dat er geen gebruik hoeft te worden gemaakt van het dwingende artikel 14 – lid 6. Over de vacatures in een later artikel meer.Een tweede ingrijpende aanpassing van het HHR is dat abonnementen, trainingskosten en huur kleding in het vervolg uitsluitend kunnen worden betaald middels automatische incasso. Leden worden ruim tevoren geïnformeerd over de datum van incassering.De bespreking van het jaarverslag nam veel tijd in beslag. De onderwerpen werden besproken aan de hand van de kernwaarden van de vereniging en bij sommige punten kwam er gelukkig ook enige interactie op gang door informatieve vragen vanuit de zaal.

Aan het eind van de vergadering ontving Niek Bijman de Dirk Zuidam Trofee. Dit vanwege de grote progressie die hij in het vorig schaatsseizoen doormaakte. De prijzenleverancier had per abuis ook Dirk Zuidam Trofeeën gefabriceerd voor Tom van Vliet, Jorrit Streng en nogmaals Tom van Vliet. Deze trofeeën kunnen binnenkort worden omgewisseld voor de Wheel on Wings Trofee voor Tom (aanmoedigingsprijs inline-skaten) en de SVO Marathon Cup voor Jorrit en Tom. Bij het uitreiken van de diploma’s voor de clubrecords was Gerwin Coljé de absolute grootverdiener. Aangezien Gerwin momenteel in Inzell traint en wedstrijden rijdt werden zijn diploma’s in ontvangst genomen door zijn zus Maaike, die en passant ook twee diploma’s ontving voor recordverbeteringen bij het inline-skaten. Aan het begin van de avond werden Sem van Beek, Anne Murk en Cas van Deuren al in het zonnetje gezet voor hun inline-skateclubrecords. Toen dit drietal waarschijnlijk al lag te dromen van een grote schaats- of skatetoekomst volgde het jonge duo Joep Stubbe en Jim van Zuilen nog met veel interesse de uitleg van penningmeester Cees de Waal over de jaarcijfers. Dezelfde De Waal kondigde overigens ook aan dat hij in april afscheid neemt als kasbeheerder van SVO. Lianne van der Wijk, voorzitter van de Activiteitencommissie, had even eerder al haar bloemen ontvangen voor vier jaar bestuurschap. Haar SVO-toekomst is echter verzekerd als speaker en trainer van de zaterdagochtendgroep. Een prachtig voorbeeld van een enthousiaste vrijwilliger!
Na afloop namen velen nog even de tijd voor een gezellig drankje. Dank aan Hans en Gré Spanenburg, onze cateraars.

P1040793

 

Het financieel overzicht wordt kritisch bekeken door het jeugdige duo Stubbe en Van Zuilen.

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Helm

Schaatshelmen

Jeugdskaten bij SVO

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sponsoren

MYLAPS

mylaps