Zaterdag 7 april zijn we met een leuke groep SVO’ers wezen mountainbiken op een mooi mountainbike parkoers in Veenendaal. In totaal waren we met een groep van 24. Om acht uur verzamelden we in het clubgebouw van SVO waar Joop ons trakteerde op koffie, thee en een koekje. Met eigen auto’s en de bussen van Mark en Richard reden we naar Veenendaal. Bij Mountainbike Veenendaal hebben we de ontbrekende mountainbikes opgehaald en zijn we met de fiets richting bos gegaan. In het bos konden nog even de laatste koeken en repen inslaan bij het SVO Steunpunt. Van hieruit begonnen we aan de groene route. De snelle mountainbikers probeerden Walter te volgen en daarachter ontstonden vanzelf een aantal groepjes. Wat een leuke sport is dit! Dit is echt intervaltraining. Het parcours was uitdagend. Lekker veel klimmetjes, maar ook spannende kuipbochten en zeker op het laatst een paar leuke schansen. Het leukste was toch wel dat iedereen op zijn eigen niveau kon rijden. Sommige klimmen als de beste, en anderen scheuren met veel gemak naar beneden alsof ze op een crossmotor zitten, hè Kai. Om half één verzamelden we weer met zijn allen bij het SVO Steunpunt voor de broodjes, bananen en wat drinken. Uiteraard werden meteen ook de sterke verhalen uitgewisseld, varierend van lekke band tot kapotte ketting en van doodop tot lekker getraind. Ik denk dat we terug kunnen kijken op een zeer geslaagde dag en hopelijk is hiermee de traditie weer nieuw leven ingeblazen.
Veenendaal

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Skate4 2018

Flyer Skate4 2018

Jumbo Blankestijn Cup 2018

Jumbo Blankestijn Cup 2018

Promo jeugdschaatsen

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sponsoren

MYLAPS

mylaps