IMG 20190302 WA0009
Een memorabel moment voor Wim Zwanenburg. Gisteravond coachte hij voor de laatste keer een SVO-schaatser op De Vechtsebanen. Wim had vorig jaar al aangekondigd dat dit zijn laatste seizoen zou worden als SVO-trainer/coach en Wim is een man die de daad bij het woord voegt. Zijn laatste coach-job duurde 2.49.50, want dat was exact de tijd die SVO-slotschaatsster Elisa van Vliet op de 1500 meter schaatste. Wim had het overigens druk bij zijn afscheid, want er gingen voor deze speciale gelegenheid maar liefst veertien SVO’ers van start. Wim kon ook nog wat succesjes in zijn schaatscoach-CV bijschrijven, want hij coachte Denise van Vuuren, Johan Murk en Rianne Coljé naar nieuwe persoonlijke records op de 500 en 700 meter.
Wim nam als coach weliswaar afscheid op Utrechts ijs, maar de komende weekenden staat hij ook nog langs het ijs in Leeuwarden en het Noorse Bjugn om Kees Verdouw en zijn vrouw Lettie naar internationale successen bij de masterstoernooien te coachen. Tussendoor zal hij ook nog een paar SVO-trainingen op de Vechtsebanen verzorgen.

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

JBC 2019

Helm

Schaatshelmen

Promo jeugdschaatsen

Kalender

Sponsoren

MYLAPS

mylaps