IMG 8972
Meer dan dertig kinderen gingen vrijdagavond van start bij Skate4 … Speaker Joh van Echtelt werd in volume overschreeuwd door de speaker van de Zwem4daagse, maar hij won het op inhoud … Heat 1 werd gewonnen door Jim Kool, hij kwam met gebalde vuisten over de finish … De jury leverde weer perfect werk af. Bij het voetbal heet dat ‘Er werd gefloten in de geest van de wedstrijd’ … Veel deelnemers uit Gouda en de Krimpenerwaard … Op de thuisbaan deed slechts een SVO’er mee. Dat blijft toch een verbeterpuntje … Tien keer opdrukken op skates. Mooie warming-up voor start van de tijdrit … De anderen SVO-kinderen trokken hun baantjes in het Statenbad … Iedereen juichte iedereen toe … De teamsprint leverde een aantal zeer spannende finishes op … Na afloop was er voor iedereen ijs … Speaker bij de laatste heat: ‘Maak plaats, want deze kinderen gaan écht hard’ … Anja en Carla, de EHBO’ers, hoefden slechts een keer in actie te komen … Veel enthousiaste vaders en moeders … De finalewedstrijd wordt op 7 september in Lekkerkerk gehouden … Skate4, het blijft een prachtconcept!

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Skate4 2018

Flyer Skate4 2018

Jumbo Blankestijn Cup 2018

Jumbo Blankestijn Cup 2018

Promo jeugdschaatsen

Kalender

ma di wo do vr za zo
2
4
5
6
11
12
13
14
16
18
19
20
21
23
25
26
27
28
29
30

Sponsoren

MYLAPS

mylaps